Vrátenie Tovaru a Reklamácie

VRÁTENIE TOVARU - VÝMENA

Tovar je možné vrátiť do 30 dní po doručení zásielky. Ak sa vám tovar nepáči, nesedí vám, alebo máte iný dôvod na jeho vrátenie, vyplňte prosím nasledujúci formulár. Tovar je možné vrátiť výhradne nepoužitý a v kompletne pôvodnom balení s faktúrou ktorú ste od nás obdržali. Tovar je možné skúšať len v domácom prostredí. Akékoľvek známky použitia či nekompletného balenia môžu byť dôvodom zamietnutia vrátenie tovaru. V prípade vyššie uvedených podmienok vám bude tovar vymenený za iný, alebo vrátená platba spôsobom akým ste realizovali úhradu. A to do 14 dní po jeho kontrole u nás.

 

FORMULÁR VYTLAČTE A DAJTE DO KRABICE

 

FORMULÁR - VRÁTENIE TOVARU - VÝMENA 

Kontrolný kód

i

REKLAMACE

Záručná doba a životnosť tovaru sú rôzne pojmy. Životnosť tovaru je daná okrem iného aj spôsobom a intenzitou používania a nemusí byť zhodná so záručnou dobou. Napríklad pri intenzívnom používaní sa obuv opotrebuje rýchlejšie ako pri občasnom použití – životnosť podrážky a tým aj obuvi je v tomto prípade kratšia ako záručná doba. Takisto nedostatočná údržba alebo používanie k nevhodnému účelu podstatne znižuje jej životnosť.

Reklamáciu je nutné uplatniť okamžite ako sa problém objaví. Prípadné meškanie reklamácie može pri pokračovaní užívania spôsobiť prehĺbenie chyby a môže byť dôvodom k odmietnutiu reklamácie.

V prípade, že objavíte výrobnú chybu v záručnej dobe, poprosíme o zaslanie fotografie defektu vo formulári alebo na e-mail. Ak je výrobná chyba evidentná expresne vyzdvihneme tovar na naše náklady a ušetríme vám čas. Pre rýchle a adresné riešenie vašej reklamácie je potrebné vyplniť reklamačný online formulár. Po vyplnení formuláru vás budeme kontaktovať a osobne reklamáciu riešiť.

 

FORMULÁR VYTLAČTE A DAJTE DO KRABICE

FORMULÁR - REKLAMÁCIA  

 

Kontrolný kód

i

Steel Shoes&Boots 2020 všetky práva vyhradené

odkaz

odkaz

odkaz

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie